יום שבת, 29 בינואר 2022

כיסוי לגלקסי s22 אוטרבוקס דיפנדר

כיסוי לגלקסי s22 / s22 plus / s22 ultra יבואן רשמי מקורי ניתן להשיג באתר פון קאבר במחיר הזול ביותר בישראל . כיסוי Otterbox Defender מציע הגנה צדדית ואחורית מצוינת ל-Galaxy S22+. שלושת החלקים במארז הראשי - מגש אחורי מפלסטיק, מסגרת מסך פלסטיק (שנצמדת למגש האחורי) והגומי החיצוני - מתאחדים כדי לספק התאמה מדויקת והגנה מחוספסת. החלק החיצוני של הגומי צמוד למסך הטלפון לאורך הצדדים, והוא משופע בקצוות כ-2 מ"מ מעל המסך (כלומר, שמירה על המסך נקי ממשטח שטוח כאשר הטלפון מונח עם הפנים כלפי מטה). כאשר מניחים אותו עם הפנים כלפי מעלה על משטח ישר, שקע עדשת המצלמה האחורית מרים את העדשה 2-3 מ"מ מעל משטח זה.


החלק הרביעי של הדיפנדר הוא 'נרתיק' מפלסטיק קשיח (ודי שביר) (תוצרת סין, באופן טבעי!), המשלב תפס חגורה. הטלפון הנרתיק נצמד בחוזקה לתוך הנרתיק, אבל הייתי נזהר מלחבר את הנרתיק לחגורה למקרה שמשהו יתפוס את הטלפון, ויגרום לו לבטל את הקליק ולנפול החוצה. עם זאת, אני כן משתמש בנרתיק כשומר מסך אם אני תוחב את הטלפון לכיס התרמיל.

מידות: 172 מ"מ x 83 מ"מ x 13 מ"מ (צדדים) או 15 מ"מ (קצוות עליונים ותחתונים). או, עם נרתיק מותקן, מקסימום. 178 מ"מ על 90 מ"מ על 20 מ"מ (או 33 מ"מ כולל מהדק החגורה). משקל המארז עם Galaxy S22+ מותקן: 264 גרם; או 328 גרם כולל הנרתיק.

בסך הכל, מוצר מעולה. עם זאת, בעוד שמחיר שהיה מעט מעל יריביו יהיה מוצדק, מחיר המחירון בפועל שלו (שהוא פי 2-3 מהעלות של רוב המתחרים) מוטל בספק רב. הכי טוב לקנות במחיר מוזל - כפי שמוצע ב-פון קאבר


MobileFun!אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה