יום שבת, 11 בינואר 2014

כיסוי לגלקסי 5 איזה כדאי לי לרכוש

כיסוי לגלקסי 5

אז קניתם את מכשיר הדגל החדש, הגלקסי 5, עכשיו הגיע הזמן להגן עליו כמו שצריך. כיסוי לגלקסי 5 הוא אביזר הכרחי לשמירה על המסך העדין של המכשיר. הגלקסי 5, כמו כל סמארטפון דומה סובל מבעיה נפוצה, כח המשיכה. כאשר המכשיר נשמט מידינו ונופל הסיכויים גבוהים לניפוץ המסך שלו, והחלפת מסך לגלקסי 5 תעלה לכם סכום לא מבוטל. הפתרון הוא פשוט, כיסוי לגלקסי 5 שיגן על המסך ועל גוף המכשיר בזמן נפילה. הפופולאריות של הגלקסי 5 מביאה לכך שיש בשוק מגוון רחב של כיסויים לגלקסי 5 וקשה לבחור את הכיסוי לגלקסי 5 שלנו שיתאים לו מבחינת נוחות, רמת הגנה, עיצוב ומחיר. המגוון המסחרר משאיר אותנו חסרי אונים ולעיתים אנו נאלצים להקשיב לאיש המכירות בחנות המכשירים הסלולאריים ולסמוך על שיקול דעתו, למרות שייתכן והאינטרסים שלו הם אחרים משלנו. אז איך בוחרים כיסוי לגלקסי 5 שיגן כמו שצריך על המכשיר שלנו, יהיה נח בכיס וביד, וגם נח לארנק? יש שלושה סוגים של כיסויים לגלקסי 5, ואני אתאר מיד את השלושה:

כיסוי פלסטיק לגלקסי 5. זהו הסוג הפשוט ביותר של כיסויים לגלקסי 5. הם עשויים פלסטיק זול ודק בדוגמאות צבעוניות שונות. זהו כיסוי זול ופשוט אך הוא מספק רמת הגנה נמוכה ביותר במקרה של נפילה. למען האמת, הכיסוי לגלקסי 5 הזה הוא ליופי בלבד ואינו מומלץ כלל.

הסוג השני של כיסוי לגלקסי 5 הוא כיסויי הסיליקון או הכיסויים הדו שכבתיים. אלו כיסויים עבים יותר ועמידים יותר לגלקסי 5 שלכם, והם יספקו הגנה טובה עבור רוב בעלי המכשירים. הם עשויים סיליקון איכותי או משילוב של שני חומרים שונים והם מציעים הגנה נוחה ואיכותית.


הסוג השלישי של כיסויים לגלקסי 5 הוא הכיסויים המאסיבים להגנה מקסימאלית. עליהם ועל כיסויים לגלקסי 5 אחרים בכתבה הבאה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה